Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.10.02 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to renomowana firma specjalizująca się w oferowaniu kompleksowych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu świetnie zna oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada ogromnych starań, aby każde zlecenie zostało wykonane w krótkim czasie. Dba o transportowane przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy nie dojdzie do ich uszkodzenia podczas transportu. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach związanych z transportem.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno małych przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej bogatej ofercie posiada przeprowadzki tak prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie ma takie samo znaczenie. Swoje usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Cechują ją naprawdę rozsądne ceny oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Firma dysponuje sprawną technicznie flotą pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu