Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma specjalizująca się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane naprawdę błyskawicznie. Troszczy się o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy przetrwają one przeprowadzkę. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i ogromnych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie ma przeprowadzki tak prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie jest traktowane w pełni indywidualnie. Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Wyróżniają ją naprawdę konkurencyjne ceny , a także profesjonalne podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Do swojej dyspozycji firma Tip Top Trans ma sprawną technicznie flotę pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu