Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.12.06 ważne do: 2019.02.04 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu doskonale rozumie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, aby każde zlecenie zostało wykonane ekspresowo. Dba o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy nie dojdzie do ich uszkodzenia podczas transportu. W jej szeregach zatrudnieni są tylko doświadczeni pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i wielkich przedsięwzięć. W swojej bogatej ofercie ma przeprowadzki tak prywatnych mieszkań, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie związane jest z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy.

Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Charakteryzują ją naprawdę rozsądne ceny oraz elastyczne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Do swojej dyspozycji firma Tip Top Trans ma sprawną technicznie flotę pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu