Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.11.01 ważne do: 2019.12.31 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to renomowana firma , która specjalizuje się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu doskonale rozumie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko. Dba o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy przetrwają one przeprowadzkę. W jej szeregach zatrudnieni są tylko doświadczeni pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie ma przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie to poważne podejście pracowników. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Charakteryzują ją naprawdę rozsądne ceny oraz indywidualne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu