Wyjazdy do Lwowa - bezkresy.pl

dodano: 2019.02.27 ważne do: 2019.05.28 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Ze względu na niewielką odległość od polskiej granicy, bogatą polską historię oraz bardzo niskie ceny Lwów to idealne miejsce na weekendowy wypad. Nadaje się też nawet na dłuższe wakacje.
Lwów jest największym miastem zachodniej Ukrainy i stolicą obwodu lwowskiego. Do 1939 roku był stolicą znajdującego się w Polsce województwa lwowskiego, dlatego też Lwów nadal stanowi  ważne miejsce dla kultury polskiej na Ukrainie.

Lwów to dziś blisko 800 tysięczne miasto, najważniejszy ośrodek kultury, nauki i gospodarki zachodniej Ukrainy. Miasto odwiedzane jest co roku przez setki tysięcy turystów z całego świata. Lwów posiada bardzo bogatą ofertę kulturalną, mnóstwo teatrów, muzeów i operę. Lwów posiada również wiele zabytków, głównie z okresu renesansu i baroku. Zachęcamy do wyjazdu do Lwowa.
Kontakt
bezkresy.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu