Zabawki edukacyjne dla niemowląt

dodano: 2019.02.04 ważne do: 2019.05.05 wyświetleń: 14
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zabawki edukacyjne dla niemowląt korzystnie wpływają na rozwój maluszka. Jak to możliwe? 
Dziecko dąży do tego, by wchłonąć jak najwięcej impulsów ze świata zewnętrznego. Jak zrównoważyć to by dziecko dostało dużo bodźców, a jednocześnie nie stało się przebodźcowane, rozdrażnione i zmęczone? Rozwiązaniem są zabawki edukacyjne dla niemowląt, które dają dzieciom asumpt do rozwoju, ale równiecześnie nie atakują malucha głośnymi dźwiękami, intensywnymi kolorami i oślepiającymi światłami. 
Zabawki edukacyjne dla niemowląt często są drewniane i można je bez problemu wkładać do buzi. Pomocne jest to zwłaszcza przy ząbkowaniu. Drewno jest wystarczająco twarde, by masować obolałe dziąsła i wystarczająco miękkie, by nie zrobić dziecku krzywdy. 
Kontakt
Pluszowa Sowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu