ELEKTRYK BUDOWLANY NIEMCY, Augsburg i okolice

dodano: 2019.07.05 ważne do: 2019.07.19 wyświetleń: 120
Szczegóły ogłoszenia:
Obowiązki
·        Wszelkie prace elektryczne na budowie
·        Kontrola jakości
·        Praca według schematów

Wymagania
·        Ukończone szkoła  zawodowa  jako elektryk, technik elektronik, lub równoważna kwalifikacja
·        Mile widziane doświadczenie we wspomnianej dziedzinie zawodowej
·        Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
·        Chęć podjęcia zatrudnienia
·        Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim w miejscu pracy
·        Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
·        Własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
  • Zakwaterowanie GRATIS!  opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800€- 2000 € Netto
  • Dopłaty do nadgodzin +25%
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny
  • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
  • Możliwość otrzymania zaliczki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Przy dobrej wydajności wysoka szansa na przyjęcie bezpośrednio do firmy.
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • Pomoc polskiego dysponenta

Prosimy o przeslanie poprawnie napisanego CV na adres: info1@rekruttering.pl
w tytule wiadomości wpisz:  Oferta Nr 0118

CV musi zawierać następujące  informacje: rodzaj ukończonej szkoły i specjalizację, nazwy kolejnych miejsc zatrudnienia i zajmowane tam stanowiska oraz wykonywane obowiązki, stopień znajomości języków obcych.
UWAGA! - Rozpatrywane będą tylko poprawnie napisane CV

Jeśli masz dodatkowe pytania – zadzwoń:  tel.  609 468 659
Certyfikat Agencji Rekrutacyjnej Nr 20944

Kontakt
rekruttering.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.