Poszukiwani Murarze [Belgia]

dodano: 2020.01.07 ważne do: 2020.02.06 wyświetleń: 117
Szczegóły ogłoszenia:
Polska firma budowlana - generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: Murarzy. Praca od 13.01.2019.

Obowiązki :
• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.
Wymagania :
• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• własna działalność gospodarcza, bądź gotowośc do jej założenia
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 Oferujemy :
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc przy zakwaterowaniu
Kontakt telefoniczny: +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.
Kontakt
Regess
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=