Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.02.27 ważne do: 2019.04.28 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można liczyć na profesjonalną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapominać także o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu który cały czas dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można zapomnieć również o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu