Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Tomo3D to wiodąca marka na naszym rynku pracująca nad innowacyjnymi rozwiązaniami zmieniającymi diagnostykę lekarską. Oferta stworzona przez tą firmę to profesjonalne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To firma, która pierwsza na świecie rozwinęła tomograf stomatologiczny i laryngologiczny.

Sprzęt jaki firma wprowadza do obiegu to innowacje ułatwiające dokładne obrazowanie w zakresie radiologii. Urządzenie pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów pantomograficznych razem z uzyskaniem adaptacji warstwy obrazowania w celu oceny budowy anatomicznej pacjenta. Sprzęt wprowadzony przez tą firmę to najwyższa jakość, umieszczone w tym sprzęcie innowacyjne rozwiązania pozwalają na bardzo dokładne badania. Dzięki badaniom uzyskać można wyniki, które zdecydowanie ułatwią wprowadzenie stosownej formy leczenia. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa. Wprowadzenie tego typu nowoczesnych form tomografi to szansa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu