Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapominać także o perfekcyjnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu który cały czas dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można zapomnieć również o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu