Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.10.02 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku pracująca nad innowacyjnymi rozwiązaniami zmieniającymi diagnostykę lekarską. Doświadczony zespół stworzył zestaw urządzeń, które umożliwiają wprowadzenie innowacji przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To firma, która pierwsza na świecie rozwinęła tomograf stomatologiczny i laryngologiczny.

W dyspozycji firmy znajdują się nowoczesne urządzenia, dzięki którym uzyskiwany jest najwyższy poziom obrazowania radiologicznego. Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych z uzyskaniem dokładnego obrazu budowy anatomicznej pacjenta poddanego badaniu. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Dzięki badaniom uzyskać można wyniki, które zdecydowanie ułatwią wprowadzenie stosownej formy leczenia. To zawsze dla lekarza szansa na wyższą efektywność podjętego leczenia. Wprowadzenie tego typu nowoczesnych form tomografi to szansa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu