Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.11.01 ważne do: 2019.12.31 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. Oferta stworzona przez tą firmę to profesjonalne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To przedsiębiorstwo stało się pionierem w zakresie stomatologii i laryngologii opartej o tomograf.

Firma w swojej dyspozycji ma nowoczesny sprzęt, który pozwala na dokładne obrazowanie. Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Sprzęt wprowadzony przez tą firmę to najwyższa jakość, umieszczone w tym sprzęcie innowacyjne rozwiązania pozwalają na bardzo dokładne badania. Dzięki badaniom uzyskać można wyniki, które zdecydowanie ułatwią wprowadzenie stosownej formy leczenia. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa. Pojawienie się tego typu tomografi to rzecz jasna szansa na zwiększenie efektywności leczenia, korzyści dotyczą zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu