Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Impladent Medical&Dental Clinic to renomowana klinika medyczno – dentystyczna, która oferuje bardzo szeroki wachlarz usług. Początkowo klinika zajęła pozycję lidera w w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogła poszerzyć swoją ofertę o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie posiada nawet leczenie chrapania.

W klinice stosowany jest najwyższej klasy sprzęt spełniający wszystkie obowiązujące na terenie naszego kraju normy. Dysponuje również nowoczesnym blokiem operacyjnym. Siłą placówki jest mający bogate doświadczenie personel, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. Na skutek tego klinika cały czas się rozwija.

Tym, co wyraźnie odróżnia klinikę od innych placówek tego rodzaju jest posiadanie aż trzech laserów klasy premium, co pozwala wykonywać rozmaite zabiegi odmładzające. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/
Kontakt
Impladent Medical & Dental Clinic
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu