Impladent - renomowana klinika stomatologiczna

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.10.02 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
IMPLADENT Medical & Dental Clinic to renomowana klinika stomatologiczna, która świadczy zabiegi na najwyższym poziomie. Zaliczana do jednej z najnowocześniejszych tego rodzaju placówek w Polsce jest najlepszym dowodem na to, że też na terenie naszego kraju pobyt na fotelu dentystycznym nie musi wiązać się z bólem. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Klinika ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt od cenionych producentów. Jej wielkim atutem jest bardzo doświadczony zespół, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. W ofercie kliniki znalazły się zabiegi z zakresu protetyki i ortodoncji. Pomoc mogą uzyskać tutaj też osoby , których problemem jest paradontoza, a także ci, którzy wymagają leczenia kanałowego. Podczas stawiania diagnozy specjaliści w klinice  IMPLADENT Medical & Dental Clinic wykorzystują takie nowoczesne urządzenia, jak tomograf komputerowy, cefalometrię oraz zdjęcia zębowe. Klinika  IMPLADENT Medical & Dental Clinic to miejsce, w którym leczenie zostanie przeprowadzone perfekcyjnie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: gabinet@ziemlewski.pl
http://www.ziemlewski.pl/
Kontakt
IMPLADENT Medical & Dental Clinic
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu